Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
Відділ соціальних програм та моніторингу реалізації соціальної політики
Контактна ел.пошта:
37853109@mail.gov.ua 

Попередній запис на прийом внутрішньо переміщених осіб:
095 200 16 45
067 509 50 26
093 296 54 58
Консультації:
(0472) 54-22-01 
(0472) 31-99-21 

 

На міський портал

Відділ соціальних програм та моніторингу реалізації соціальної політики виконує наступні функції:

Управління розвітку соціальної сфери Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради.

 • Визначає потреби територіальної громади міста в соціальних послугах, їх видах і обсягах, та організовує їх надання, зокрема шляхом соціального замовлення за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті для фінансування соціальних послуг.
 • Визначає потреби в бюджетних установах з надання соціальних послуг, організовує їх утворення та сприяє розвитку їх діяльності.
 • Вивчає та впроваджує вітчизняний і міжнародний досвід роботи щодо соціального захисту населення та надання соціальних послуг особам, групам осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, і не можуть самостійно їх подолати.
 • Розробляє і реалізовує міські соціальні програми соціального захисту та надання соціальних послуг особам, групам осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, і не можуть самостійно їх подолати, учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції.
 • Розробляє і реалізовує програми, спрямовані на забезпечення соціального та правового захисту сім'ї, дотримання рівних прав і можливостей для участі жінок та чоловіків у політичному, економічному і культурному житті, запобігання насильству в сім'ї, протидії торгівлі людьми.
 • Вносить пропозиції щодо обсягів фінансування з міського бюджету програм соціального захисту та надання соціальних послуг.
 • Відповідно до законодавства України надає фінансову підтримку об’єднанням ветеранів, а за рішеннями міської ради - іншим міським громадським організаціям соціального спрямування; здійснює контроль за цільовим використанням бюджетних коштів.
 • Здійснює контроль за цільовим використанням бюджетних коштів, що надаються на конкурсних засадах недержавним суб’єктам чи фізичним особам.
 • Бере участь у реалізації міжнародних проектів, спрямованих на розвиток соціальної сфери у м. Черкаси.
 • Бере участь у розробленні програми соціально-економічного і культурного розвитку м. Черкаси.
 • Розробляє проекти рішень та інших нормативно-правових актів, що регулюють відносини в галузі соціального захисту населення та надання соціальних послуг особам, групам осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, вносить їх на розгляд відповідними органами.
 • Готує і подає аналітичні матеріали і статистичну звітність з питань соціального захисту та надання соціальних послуг громадянам міста.
Відділ соціальних програм та моніторингу реалізації соціальної політики очолює заступник начальника управління-начальник відділу

Казінцева Олена Юріївна