Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
БІЛЬШЕ 10 000 ВАРЕНИКІВ ДЛЯ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01
На міський портал

Новини департаменту

БІЛЬШЕ 10 000 ВАРЕНИКІВ ДЛЯ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ

Приготували напередодні свята Колодія учні всіх закладів профтехосвіти та колективи соціальної галузі міста.

Ініціативу заступниці міського голови Марина Гаркава підтримали ДНЗ Черкаське вище професійне училище, ДНЗ Черкаське вище професійне училище будівельних технологій, ДНЗ Черкаський професійний автодорожній ліцей, ДНЗ Черкаський професійний ліцей, департамент соціальної політики Черкаської міської ради,  Територіальний центр надання соціальних послуг м.Черкаси та Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю "ЖАГА Життя".

- Протягом цього тижня, який закінчується святом Колодія і початком великого посту, найпоширенішою національної стравою нашого народу були вареники. Сьогодні для кого ж нам іще готувати з такою душею, як не для військових. Дякую колективу Черкаського вищого професійного училища за підготовку і технічну можливість проведення нашого дійства і всім, хто до нього долучився. Сьогодні наша сила – в нашій єдності. Переконана, що разом ми не лише передамо смачні вітання до свята, а й енергетично підтримаємо наших воїнів своєю увагою та вірою, - говорить Марина Гаркава.

Спільними зусиллями близько сотні жінок і чоловіків за кілька годин роботи за співом українських пісень наліпили близько 10 000 вареників, які передадуть нашим Захисникам у лікарні й госпіталі міста, а також на передову за допомогою волонтерів.