Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
З’ЯВИВСЯ ПЕРШИЙ «ЄДИНИЙ ДОВІДНИК ПОСЛУГ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ ЧЕРКАС»
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01
Image

Новини департаменту

З’ЯВИВСЯ ПЕРШИЙ «ЄДИНИЙ ДОВІДНИК ПОСЛУГ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ ЧЕРКАС»

Перший у Черкасах «Єдиний довідник послуг соціальної сфери Черкас» підготували фахівці департаменту соціальної політики. В єдиній базі віднині зібрано всі категорії пільгових громадян нашого міста, органи, які надають послуги соціальної сфери, а також усю інформацію, необхідну для отримання тієї чи іншої послуги.

Особливістю і унікальністю «Єдиного довідника послуг соціальної сфери Черкас» є те, що його структуровано за принципом «від отримувача послуги до її надавача». Тобто людина, яка отримує пільги (а це, до речі, кожен третій містянин) може швидко знайти себе в потрібній саме йому категорії (багатодітні, ветерани, люди з інвалідністю тощо). Далі пільговик може ознайомитися з переліком усіх послуг соціальної сфери, на які він має право. І завершальний етап – це доступ до інформації про кожну послугу, зокрема, який орган її надає, які документи потрібні для її отримання, куди їх здавати і кому телефонувати для довідок.

Інформація, зібрана в «Єдиному довіднику послуг соціальної сфери Черкас» буде оновлюватися та актуалізуватися, залежно від змін у законодавстві. Відтак кожен пільговик зможе в будь-який зручний для нього момент дізнатися все необхідне, аби швидше оформити і отримати всі послуги соціальної сфери, на які він має право.

Користуйтесь «Єдиним довідником послуг соціальної сфери Черкас» за посиланням на сайті департаменту соціальної політики

http://dspck.gov.ua/posluhy/dovidnyk-posluh-holovna