Департамент соціальної політики Черкаської міської ради (далі – департамент) оголошує конкурс із визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями ветеранів війни та осіб з інвалідністю, для реалізації яких надається фінансова підтримка з бюджету Черкаської міської територіальної громади у 2024 році.

Пріоритетні завдання:

  1. Забезпечення статутної діяльності громадських організацій ветеранів війни:

- проведення заходів, передбачених статутом;

- інформаційна та культурно-просвітницька діяльність для ветеранів війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України;

- національно-патріотичне виховання молоді;

- відзначення святкових, пам’ятних, історичних дат.

  1. Соціальна адаптація ветеранів війни, у тому числі психологічна допомога ветеранам війни та членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.
  2. Сприяння розвитку системи надання соціальних послуг для осіб з інвалідністю (надання послуги фізичного супроводу особам з інвалідністю з порушенням зору, соціальної адаптації осіб з інвалідністю (навчання, формування та розвиток соціальних, комунікативних, фізичних, когнітивних, трудових навичок, умінь, у тому числі самообслуговування, соціальної компетенції; організація денної зайнятості, консультування)).

Ознайомитися з умовами та подати конкурсну пропозицію можна за посиланням:          http://surl.li/nlrif

Конкурсні пропозиції приймаються до 17 грудня 2023 року.

Одночасно департаментом оголошено відбір кандидатур до складу конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями ветеранів війни та осіб з інвалідністю, для реалізації яких надається фінансова підтримка з бюджету Черкаської міської територіальної громади у 2024 році.

Заявники подають заяви про включення до складу конкурсної комісії через електронну систему проведення конкурсів з накладенням електронного підпису, який базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису за посиланням: http://surl.li/nlrif

До складу конкурсної комісії можуть включатися:

  • представники інститутів громадського суспільства;
  • представники державних органів та органів місцевого самоврядування;
  • представники наукових установ.

Члени конкурсної комісії здійснюють свої повноваження на громадських засадах.

Заяви приймаються до 17 грудня 2023 року.

Зазначимо, що конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049  в рамках реалізації міської соціальної програми «Турбота» на період з 2024 до 2028 роки, затвердженої рішенням Черкаської міської ради від 28.09.2023 № 47-34.