Проєкт Черкаської міської територіальної громади з облаштування тимчасового житла для вимушених переселенців відібрано Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України. Втілюватимуть його за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим в межах «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» Європейського інвестиційного банку.
- Департамент провів колосальну роботу для участі в цьому конкурсі і як результат - здобув перемогу в ньому. Адже, проєкт міста Черкаси - серед лідерів. На розгляд міста України подали 1081 проєкт. Відібрали - 44 кращих і Черкаси - серед них, - зауважила заступниця міського Черкас Марина Гаркава.
У Черкасах нині зареєстровано понад 30 тисяч вимушених переселенців. Місто шукає можливості для тимчасового їх прихистку. Тому в межах проєкту і заплановано проведення капітального ремонту будівлі колишнього дитячого садочку.
Втілюватимуть проєкт через співфінансування: Європейського інвестиційного банку (76 541 тис. грн.) та бюджету Черкаської міської територіальної громади. Загальна вартість проекту - 96 115,12 тис. грн.
Частина субвенції на реалізацію проєкту надійде вже цьогоріч. Інша – наступного року.
Після отримання необхідних документів Департамент соціальної політики Черкаської міської ради розпочне тендерні процедури.