Департаментом соціальної політики Черкаської міської ради (далі – департамент) оголошено конкурс з визначення заходів, розроблених інститутами громадянського суспільства, та спрямованих на залучення міжнародної гуманітарної допомоги для забезпечення потреб Збройних Сил України, для реалізації яких надається фінансова підтримка з бюджету Черкаської міської територіальної громади у 2023 році.

Конкурс проводиться  відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 (зі змінами) (далі – Порядок), на виконання міської соціальної програми «Турбота» на період з 2018 до 2023, затвердженої рішенням Черкаської міської ради 10.11.2017 № 2-2578 (зі змінами).

Пріоритетне завдання – залучення міжнародної гуманітарної допомоги для забезпечення потреб Збройних Сил України. Напрямки діяльності, що можуть бути підтримані – оплата транспортування гуманітарних вантажів (відшкодування витрат за паливо, оплата послуг перевезення, тощо), оплата послуг зберігання гуманітарної та іншої допомоги на території України (оренда складських приміщень).

Ознайомитися з умовами та подати конкурсну пропозицію можна за посиланням:

https://grants.vzaemo.diia.gov.ua/contests/38cb6170-45a4-11ee-a9f3-dbe93dfb2289

Один учасник може подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.

         Конкурсні пропозиції приймаються до 26.09.2023 року.

 

Одночасно департаментом оголошено відбір кандидатур до складу конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій та результатів виконання заходів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка з бюджету Черкаської міської територіальної громади.

Заявники подають заяви про включення до складу конкурсної комісії через електронну систему проведення конкурсів з накладенням електронного підпису, який базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису за посиланням: https://grants.vzaemo.diia.gov.ua/contests/38cb6170-45a4-11ee-a9f3-dbe93dfb2289

До складу конкурсної комісії можуть включатися:

  • представники інститутів громадського суспільства;
  • представники державних органів та органів місцевого самоврядування;
  • представники наукових установ.

Члени конкурсної комісії здійснюють свої повноваження на громадських засадах.

Заяви приймаються до 11.09.2023 року.