Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
ДЛЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МОЛОДІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ГРУ «МІФИ ТА ФАКТИ ПРО АБ’ЮЗ»
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01 
(0472) 31-99-21 
На міський портал

Новини департаменту

ДЛЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МОЛОДІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ГРУ «МІФИ ТА ФАКТИ ПРО АБ’ЮЗ»

Кожна п’ята жінка в Україні, а це 1,1 млн українок, бодай раз у житті зіткнулася з тим чи іншим проявом насилля.

На жаль, війна лише поглибила цю проблему, і ті випадки насилля, які раніше були середньої складності, на сьогодні вже вважаються важкими.

- З 2021 року наше місто є активним учасником всеукраїнського проєкту «Міста і громади вільні від домашнього насильства». Міська влада, зокрема департамент соціальної політики, співпрацює з соціальними службами, поліцією та громадськими організаціями в напрямку запобігання та протидії домашнього насильства. Проте найбільше роботи в цьому напрямку виконують фахівці Черкаський міський центр соціальних служб, які щодня надають психологічну, консультативну, екстрену допомогу жертвам домашнього насилля. Саме їхні практичні навички втілилися в гру «Міфи та факти про аб’юз», яка допоможе нашій молоді вчасно розпізнавати прояви насилля, отримати дорожню карту дій у випадку його проявлення і будувати в майбутньому здорові та міцні стосунки, - розповідає заступниця міського голови, куратор соціальної сфери Марина Гаркава.

За словами директора Черкаського міського центру соціальних служб Людмили Савранської, ця гра пройшла необхідну апробацію і її високо оцінили експерти Фонду народонаселення ООН. На презентацію гри були запрошені педагоги та студенти закладів профтехосвіти міста, які в подальшому продовжать проєкт у вигляді марафону соціальної гри. Загалом планується провести 10 таких ігор.

 

- Практика роботи з випадками домашнього насильства доводить, що саме профілактика є важливим напрямком викорінення першопричин насильства. Тому сьогодні ми звертаємо увагу саме на студентську молодь 17-22 років. У цей період молодь активно будує стосунки, відтак наша головна задача – допомогти їм навчитись робити це екологічно та безпечно. Переконана, що гра «Міфи та факти про аб’юз» допоможе в побудові насамперед здорових стосунків, - говорить Людмила Савранська.