Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
БЕЗКОШТОВНИЙ ПРИХИСТОК В ЧЕРКАСАХ ЗНАЙШЛИ 2 366 ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01 
(0472) 31-99-21 
На міський портал

Новини департаменту

БЕЗКОШТОВНИЙ ПРИХИСТОК В ЧЕРКАСАХ ЗНАЙШЛИ 2 366 ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Нагадуємо, що і фізичним особам, і приватним та комунальним закладам, які безоплатно прихистили внутрішньо переміщених осіб, передбачена компенсація за комунальні послуги.

Кожен повнолітній черкасець, громадянин України, який безкоштовно прихистив у своєму житлі переселенців, може отримати грошову компенсацію відповідно до Постанови Кабміну №333 від 19.03.2022 р.

Сума виплат визначається на рівні 14,77 грн за кожен людино-день. Із жовтня по березень (опалювальний період) сума складає 30 грн.

Станом на 1 квітня 2023 року для оформлення цієї компенсації до департаменту соціальної політики Черкаської міської ради звернулися 723 власники житла.

Щоб отримувати компенсацію, підприємства, заклади та установи мають подавати щомісяця до управління соціального захисту заяву разом із підтверджувальними документами щодо виставлених рахунків на оплату комунальних послуг.

Приватні заклади — до 15 числа місяця, наступного за звітним, а комунальні — до 27 числа.

ОТРИМАННЯ - КРОК  1

Для отримання слід не пізніше ніж за день після розміщення ВПО подати до управління соціального захисту населення оригінали та копії

  • повідомлення про розміщення ВПО у житловому приміщенні;
  • документ, який засвідчує особу власника житла, де розмістили ВПО;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків власника житла;
  • документ, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням, або документ, що підтверджує повноваження представника власника;
  • документи, які посвідчують особи розміщених ВПО;
  • реєстраційні номери облікових карток платників податків розміщених ВПО;
  • довідки внутрішньо переміщених осіб.

 

ОТРИМАННЯ - КРОК  2

Необхідно щомісяця не пізніше 5 днів з дня закінчення звітного місяця подати до управління заяву на отримання компенсації за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб. До неї додаються реквізити банківського рахунку заявника для зарахування коштів.