За сумлінну багаторічну працю та вагомий особистий внесок у соціальний розвиток міста працівників департаменту соціальної політики Черкаської міської ради відзначено подяками міського голови Черкас та грамотою виконавчого комітету Черкаської міської ради.

Нагороджених привітали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марина Гаркава та директор департаменту Євгений Данченко.
– У цей нелегкий час, який переживає наша країна, ваша праця особливо цінна, адже треба почути й допомогти кожному, хто звертається за допомогою до органів соцзахисту. Бажаю вам сил і наснаги у вашій подальшій роботі на благо міста і його жителів, – зазначила Марина Гаркава.

Грамотою виконавчого комітету Черкаської міської ради нагороджено Катерину Бінусову, заступника директора департаменту – начальника управління соціальної допомоги та компенсаційних виплат.

Подяки міського голови отримали головні спеціалісти департаменту Оксана Іванова, Катерина Задніпряна (управління соціальної допомоги та компенсаційних виплат), Марина Горбенко, Людмила Тетьора (управління соціальних гарантій та персоніфікованого обліку), Тетяна Довбій (відділ прийому громадян та роботи громадської приймальні управління організаційного забезпечення) і Тетяна Свєтлічна (управління бухгалтерського обліку та фінансування).