Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ БЕЗОПЛАТНО ПРИХИСТИЛИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01
На міський портал

Новини департаменту

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ БЕЗОПЛАТНО ПРИХИСТИЛИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

30.08.2022 (постанова КМУ № 977) внесено зміни до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.2022 №333 (далі – Порядок).

Тепер вся інформація необхідна для надання компенсації буде вноситися та оброблятися в Інформаційно-аналітичну систему, яка функціонуватиме з метою автоматизації (оптимізації) та цифровізації процесів збору, верифікації, інтеграції інформаційних даних, збереження інформації, обліку та формування даних, необхідних для забезпечення здійснення компенсації витрат, пов’язаних з безоплатним тимчасовим розміщенням внутрішньо переміщених осіб, які після введення воєнного стану перемістилися з території адміністративно-територіальної одиниці, на якій проводяться воєнні (бойові) дії, або які перебувають/перебували в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), а саме Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької та Київської областей, м. Києва, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей.

НАГАДУЄМО, що компенсація надається фізичним особам - громадянам України, які є власниками житла, або їх представниками, наймачами (орендарями) житла державної або комунальної власності, спадкоємцями, які прийняли спадщину, і безоплатно розміщували у своїх житлових приміщеннях зазначених у пункті 1 цього Порядку внутрішньо переміщених осіб, крім членів своєї сім’ї у розумінні Сімейного кодексу України (далі - особи, що розмістили внутрішньо переміщених осіб), для покриття витрат, пов’язаних з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб.

Також, затверджено форми бланків для оформлення компенсації:

Повідомлення про безоплатне розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміну переліку осіб, розміщених у житловому приміщенні – подається до департаменту в паперовій або електронній формі.

У разі подання повідомлення в паперовій формі особа, що розмістила внутрішньо переміщених осіб, подає інформацію, зазначену у формі повідомленні, про себе та кожну з розміщених осіб із пред’явленням підтвердних документів.

У разі подання повідомлення в електронній формі (на електронну адресу департаменту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) до такого повідомлення додаються електронні копії (фотокопії або сканкопії) документів, що підтверджують подану інформацію.

Особи, що розмістили внутрішньо переміщених осіб, також зобов’язані в день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості подати повідомлення з інформацією про зміну переліку осіб, розміщених у житловому приміщенні, із зазначенням можливості у подальшому розміщувати внутрішньо переміщених осіб у такому приміщенні.

Заяви особи, що розмістила внутрішньо переміщених осіб, про отримання компенсації витрат – подається до департаменту в паперовій або електронній формі не пізніше ніж протягом п’яти днів з дня закінчення звітного місяця.

У разі подання заяви в паперовій формі особа, що розмістила внутрішньо переміщених осіб, подає інформацію, зазначену у формі заявиі, про себе та кожну з розміщених осіб із пред’явленням підтвердних документів.

У разі подання заяви в електронній формі (на електронну адресу департаменту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) до заяви додаються електронні копії (фотокопії) документів, що підтверджують подану інформацію.

 

Повідомлення про безоплатне розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміну переліку осіб, розміщених у житловому приміщенні, та заяву особи, що розмістила внутрішньо переміщених осіб, про отримання компенсації витрат, необхідно подавати до департаменту соціальної політики Черкаської міської ради (бул. Шевченка, 307, громадська приймальна, стіл № 4, або  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), телефон для довідок (0472) 37 80 83.