Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
РОЗШИРЕНО ПЕРЕЛІК КАТЕГОРІЙ ДІТЕЙ, ЯКІ ЗМОЖУТЬ КОШТОМ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ ОЗДОРОВИТИСЯ В КАРПАТАХ
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01
На міський портал

Новини департаменту

РОЗШИРЕНО ПЕРЕЛІК КАТЕГОРІЙ ДІТЕЙ, ЯКІ ЗМОЖУТЬ КОШТОМ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ ОЗДОРОВИТИСЯ В КАРПАТАХ

Це стало можливим завдяки ухваленню виконкомом Черкаської міської ради рішення «Про внесення змін до програми соціальної підтримки сімей м. Черкаси на 2021-2025 роки».

- Одним із найважливіших завдань міської влади на сьогодні є забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, - говорить директор департаменту соціальної політики Євгеній Данченко. – Тому департамент соціальної політики запропонував розширення переліку категорій дітей, які цього року матимуть можливість коштом міського бюджету оздоровитися та відпочити у Карпатах.

Відтак за підтримки виконавчого комітету Черкаської міської ради додаткове право на оздоровлення та відпочинок в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку тепер мають

  • діти загиблих (померлих) осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ України, поліцейських, які загинули або померли внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час участі в антитерористичній операції, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України;
  • діти, одному з батьків яких встановлено інвалідність I або II групи.

Нагадаємо, за ініціативи Анатолія Бондаренка - міського голови Черкас, підтриманої виконавчим комітетом Черкаської міської ради, 1050 дітей з числа пільгових категорій уперше поїдуть за кошти міського бюджету на оздоровлення в Карпати.

Організацією відпочинку займатиметься департамент соціальної політики Черкаської міської ради.

Загалом планується 7 змін, по 14 днів кожна. Перша зміна дітей виїздить із Черкас уже 9 вересня, остання повертається 22 грудня.

Прийом заяв на відпочинок розпочнеться в понеділок, 5 вересня, у громадській приймальні департаменту соціальної політики за адресою: бульв. Шевченка, 307.

Марина Гаркава Черкаська міська рада