Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
ПОНАД 1000 МІСТЯН ІЗ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ ВЖЕ ОТРИМАЛИ ПРОДУКТОВІ НАБОРИ
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01
На міський портал

Новини департаменту

ПОНАД 1000 МІСТЯН ІЗ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ ВЖЕ ОТРИМАЛИ ПРОДУКТОВІ НАБОРИ

Триває видача продуктових наборів, яку реалізовує за ініціативи Анатолія Бондаренка - міського голови Черкас департамент соціальної політики в рамках підтримки найбільш вразливих категорій жителів міста  Черкас.

Роздачу наборів розпочали в серпні цього року, і станом на сьогодні вже понад 1000 містян із пільгових категорій отримали свої продукти.

Світлана Євтушенко отримала продуктові набори в Територіальному центрі надання соціальних послуг м.Черкаси. Її родина відноситься відразу до двох категорій: багатодітна та малозабезпечена. Адже жінка сама виховує трьох дівчат віком 11, 7 та 4 років. Працює в дитсадочку та думає, як забезпечити своїх школярок справною технікою для дистанційного навчання. Продуктові набори видаються на кожного члена родини, тож родина отримала відразу чотири.

 – Зараз по хліб у магазин вийдеш і вже 200 гривень немає. Більша частина фінансів іде на харчування. Зважаючи на сьогоднішні ціни – це дуже хороша допомога, – зазначила Світлана.

Катерина Красюк також сама виховує двох діток 10 і 12 років. Не може працювати бо доглядає лежачу бабусю.

– Я підписана на сторінку департаменту соціальної політики у фейсбуці. З неї й дізналася, що маю право отримати таку допомогу. Дуже приємно, що про нас піклуються. Продукти завжди потрібні, а зараз ще й закрутки, тому цукор і олія швидко розходяться, – розповідає пані Катерина.

Радіє допомозі від департаменту й Ірина Віхляєва, яка виховує сина з інвалідністю. Зізнається, що більша частина фінансів іде на харчування, тому продукти ніколи зайвими не бувають, особливо в такий тяжкий час.

Звертаємо увагу, що до категорій, які мають право на отримання таких продуктових наборів віднесено громадян, які проживають та їхнє місце проживання зареєстровано у м. Черкаси і належать до таких категорій:

  • багатодітні сім’ї;
  • малозабезпечені сім’ї;
  • одинокі матері;
  • особи пенсійного віку, які не набули права на пенсію;
  • особи, які не мають права на пенсію;
  • особи з інвалідністю з дитинства та діти з інвалідністю та перебувають на обліку у департаменті соціальної політики Черкаської міської ради як отримувачі відповідного виду державної соціальної допомоги;
  • сім’ї з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку у Черкаському міському центрі.

Забезпечення продуктовими наборами здійснюється на отримувача та кожного з членів його сім’ї, на яких нараховується відповідна державна соціальна допомога. Попередній запис громадян здійснюється за номерами телефонів:

  • (095)200-16-45
  • (067)509-50-26
  • (093)296-54-58.