Контактна ел.пошта:
dsocpol@chmr.gov.ua 
  Консультації:
(0472) 31-99-23
(067) 509 50 26
(093) 296 54 58

Прийом громадян:
ПН – ЧТ з 8:00 до 17:00 
(13:00-14:00 - перерва)
ПТ з 8:00 до 16:00 
(13:00-14:00 - перерва)
На міський портал

Новини департаменту

НА ЧЕРКАЩИНІ СТАРТУВАВ ПРОЄКТ СПРЯМОВАНИЙ НА ПІДТРИМКУ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ОПИНИЛИСЯ В СКЛАДНИХ УМОВАХ ЧЕРЕЗ ВІЙНУ.

НА ЧЕРКАЩИНІ СТАРТУВАВ ПРОЄКТ СПРЯМОВАНИЙ НА ПІДТРИМКУ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ОПИНИЛИСЯ В СКЛАДНИХ УМОВАХ ЧЕРЕЗ ВІЙНУ.

Під час евакуації, через військову агресію рф, люди обмежені в доступі до елементарного: житло, їжа, санітарно-гігієнічні потреби, медична допомога та можливості своєчасного отримання безперервного та життєво необхідного лікування.

Як розповідає Наталія Несват, керівниця БО "100% ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ" організація вже залучила понад 70 тон гуманітарної допомоги, яку розповсюдили серед більш ніж 1500 внутрішньо переміщених осіб та 300 представників груп ризику. Але війна триває, тому допомога та підтримка потрібна кожного разу все більшій кількості людей.

«Ми з першого дня вторгнення активно долучилися до прийняття вимушених переселенців та створення для них комфортних умов перебування і покриття життєво необхідних потреб. Шелтери, які працюють на базі організації були переформатовано та підготовлені місця для проживання людей, які евакуювалися з міст, де лишатися вкрай небезпечно. Цей проєкт дасть нам можливість розширити та покращити якість наданої допомоги», – розповіла Наталія Несват.

В рамках інтегрованої гуманітарної відповіді в умовах війни допомогу організовано у двох великих напрямках:

гуманітарна допомога вразливим верствам населення в умовах війни;

організація та підтримка діяльності просторів безпеки #safespaces

Щодо першого, то він спрямований на надання гуманітарної допомоги для людей, які потребують її у зв’язку з соціальною незахищеністю, матеріальною незабезпеченістю, важким фінансовим становищем, що виникли внаслідок війни. Тут же люди, які звернуться за допомогою зможуть отримати консультацію соціального працівника, юриста, сімейного лікаря.

Соціальний працівник допоможе у:

 супроводі до профільних медичних закладів;

 пошуку житла;

 пошуку роботи;

 відновленні документів за умови роботи державного реєстру;

 переадресації до безпечного простору та сприяння у тимчасовому перебуванні на базі шелтерів.

Другий же можуль передбачає створення безпечного простору #safespaces для представників цільових груп, де люди зможуть знайти перепочинок, підтримку рівний-рівному, обмінюватися досвідом та отримувати послуги на базі шелтеру.

«Близько 80% людей, які звертаються за допомогою та підтримкою  – це жінки з дітьми. Перш за все їм потрібні: дитячий одяг, харчування, дитячі засоби гігієни та інше. Але через обставини в країні, люди лишились без фінансової підтримки, в них немає коштів для того щоб придбати елементарні засоби гігієни та забезпечити дітям належний догляд. Ті гуманітарні пакунки, які ми надаємо, стануть їм у нагоді та будуть гарною підтримкою для їх проживання», – розповіла Наталія Несват.

Найближчими днями на повну запрацює #safespaces і ми запросимо туди перших відвідувачів.

Детальніше про допомогу та як її отримати за телефоном:

093 081 43 12 Олександра

 

Така допомога можлива в рамках проєкту Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення в Черкаській області за фінансової підтримки Альянсу громадського здоров'я Alliance for Public Health