Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
ЗАПРАЦЮВАВ САЙТ З ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ТА ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01
На міський портал

Новини департаменту

ЗАПРАЦЮВАВ САЙТ З ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ТА ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ

Сайт з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей («гаряча лінія» 1547) презентували в Україні місяць тому.

Він функціонує на базі Урядового контактного центру.

Мета сайту – підвищити обізнаність українців у питаннях протидії домашньому насильству та допомогти отримати необхідну інформацію щодо реагування на такі випадки. Наразі сайт працює в тестовому режимі. Ознайомитися з його презентацією можна тут https://1547.ukc.gov.ua/

Сам сайт інформує до кого саме і у яких випадках можуть звертатися за допомогою постраждалі або ж свідки домашнього насильства. На ньому можна зареєструвати електронне звернення анонімно, тобто без надання персональних даних.

Крім того, у Мінсоцполітики розробили Дорожню карту підвищення ефективності роботи урядової «гарячої лінії» 15-47. Її затвердили на засіданні Комісії з питань координації взаємодії органів виконавчої влади щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків «Запобігання та протидія домашньому насильству».

Дорожня карта передбачає заходи, які забезпечать ефективність реагування на кожне звернення щодо домашнього насильства, торгівлі людьми, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей та надання відповідної допомоги, а саме:

  • - психологічної;
  • - інформаційної та консультаційної;
  • - у разі необхідності здійснення екстреного виклику поліції, бригади швидкої медичної допомоги.

До слова, з лютого 2020 року офіційно розпочала роботу «гаряча лінія» за номером 1547. Вона опрацьовує та реєструє звернення про/або від осіб, які постраждали від торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей або про загрозу вчинення такого насильства.

  1. План дій у випадку домашнього насильства

https://1547.ukc.gov.ua/.../Plan-diy-u-vypadku-nasylstva.pdf

  1. Телефони “гарячих” ліній для осіб, які постраждали від торгівлі людьми

https://1547.ukc.gov.ua/.../telefony-garyachyh-linij.../