Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
УМОВИ ОТРИМАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО\ООС
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01
На міський портал

Новини департаменту

УМОВИ ОТРИМАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО\ООС

09.12.2021 рішенням Черкаської міської ради № 15-17 затверджено  Порядок надання одноразової матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань захисникам державного суверенітету та незалежності України і членам їх сімей – жителям м. Черкаси у розмірі 100 тисяч гривень.

Окрім учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, осіб, визнаних бійцями-добровольцями та членів сімей померлих (загиблих) учасників АТО/ООС, тепер на виплату цієї допомоги мають право постраждалі учасники Революції Гідності та члени сімей осіб, які загинули внаслідок участі у Революції Гідності.

Для подання заяви вказані особи сумарно мають відповідати таким вимогам:

  • місце реєстрації проживання зареєстровано у м. Черкаси станом на 09.10.2019 та на дату звернення про надання матеріальної допомоги;
  • сумарний строк перебування учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил безпосередньо у районах та у період проведення антитерористичної операції та/або безпосередньо у районах та у період здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях становить не менше 45 днів.

Зазначений 45-денний строк не береться до уваги при розгляді заяв осіб з інвалідністю внаслідок війни, постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС, учасників Революції Гідності, які мають відповідний статус;

  • на дату звернення за матеріальною допомогою та на дату розгляду заяви комісією не отримали безоплатно земельну ділянку із земель державної або комунальної власності для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки).

Прийом громадян з цього питання здійснюється за адресою: бульвар Шевченка 307, громадська приймальня департаменту, робоче місце № 5.

Телефони:

для консультацій 0472376341

попереднього запису 0932965458, 0675095026.