Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
РІЗДВЯНИЙ СВЯТВЕЧІР З РОДИНАМИ УКРАЇНСЬКИХ ВОЇНІВ
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01
На міський портал

Новини департаменту

РІЗДВЯНИЙ СВЯТВЕЧІР З РОДИНАМИ УКРАЇНСЬКИХ ВОЇНІВ

провела Черкаська єпархія Православної Церкви України.

У ній взяли участь священнослужителі та рідні українських воїнів, які віддали  своє життя за батьківщину.

Спільно помолившись за полеглих українських воїнів, говорили про Різдво Христове, слухали послання Блаженнійшого Митрополита Епіфанія, колядували.

Голова Синодального управління військового духовенства  Православної Церкви України, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан запросив родини військових частіше приходити в Український духовний центр, який діє при Свято-Троїцькому соборі Черкас. «Найголовніше наше побажання у ці Різдвяні дні – аби припинилася війна і настав мир в Україні та між всіма державами», - відзначив владика Іоан.

«Такі зустрічі надзвичайно важливі для наших сімей, адже, втративши рідних на війні, ми особливо гостро потребуємо родинного тепла й затишку, -  відзначила Олена Ложешникова, яка очолює на Черкащині Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО. – Дякуємо духовенству Свято-Троїцького собору за духовне збагачення і підтримку, а благодійникам – за організацію Святвечора та солодкі гостинці».