Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
«ПІСЛЯ МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ В ЛЮТЕЖІ МРІЮ ПОТРАПИТИ ТУДИ ЩЕ Й НА ПРОФЕСІЙНУ», -
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01
На міський портал

Новини департаменту

«ПІСЛЯ МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ В ЛЮТЕЖІ МРІЮ ПОТРАПИТИ ТУДИ ЩЕ Й НА ПРОФЕСІЙНУ», -

говорить 71-річна черкащанка Марія Поліщук.

Майже сотня черкасців з інвалідністю впродовж 2021 року пройшли реабілітацію в реабілітаційних центрах України. Найбільшим попитом користуються ДРУ «Всеукраїнський реабілітаційний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Лютіж» поблизу Києва, Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина» (Львівська область) та Вінницький міжрегіональний центр професійної реабілітації «Поділля».

Тут люди з інвалідністю отримують фізіотерапевтичні й водні процедури, беруть участь у психологічних і мотиваційних тренінгах, лекціях, спортивній та культурній програмах, отримують нову професію, відновлюють здоров'я для повноцінного життя і реалізації в суспільстві.

71-річна Марія Поліщук пройшла комплексну реабілітацію в Лютежі. «Я в захваті!, – захоплено розказує жінка. – Маю 2 групу інвалідності й багато сукупних захворювань. Але завдяки отриманим комплексним процедурам, гарним умовам проживання та компетентному й доброзичливому ставленню медперсоналу почуваюся набагато краще. Тепер мрію потрапити до Лютежа ще й на професійну реабілітацію, аби опанувати комп’ютерну грамотність, професію вишивальниці чи швачки.

Дякую також працівникам департаменту соціальної політики, які допомогли швидко оформити всі необхідні для реабілітації документи».

«Черкаські фахівці зараз найактивніше в Україні сприяють направленню осіб з інвалідністю на реабілітацію, турбуючись про їхнє здоров'я, - відзначив директор ДРУ «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Лютіж» Олексій Арсенюк. – За рік серед пацієнтів нашого центру найбільше було жителів Черкас».