(067) 509 50 26
(093) 296 54 58
Прийом громадян:
Ці слова однієї з героїнь фільму "Розірви коло" є головною думкою, яку намагаються донести суспільству його автори.
Черкаси стали одинадцятим містом України, де відбувся прем’єрний показ кінострічки.
«Домашнє насильство має такі важкі наслідки, що, переживши його в дитинстві, людина часто переносить ці стосунки у своє доросле життя, у свою сімю. Тому в Черкасах ми створюємо спеціальну систему протидії домашньому насильству», - відзначила під час обговорення фільму директорка Черкаський міський центр соціальних служб Людмила Савранська.
«Наша координаційна рада і робоча група з протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, створені рішенням виконкому Черкаська міська рада під кураторством заступниці міського голови Марина Гаркава, будуть важливим органом, який працюватиме для реальної допомоги постраждалим у Черкасах», - наголосила заступник директора-начальник управління розвитку соціальної сфери департаменту соціальної політики Юлія Ніконенко.
"Якби всі мери міст України (а це переважно чоловіки!) разом вирішили (чи, як кажуть, проявили тут політичну волю) , ситуацію дійсно можна було би змінити", - переконана авторка ідеї фільму, почесна амбасадорка Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine Маша Єфросініна.
ДОВІДКОВО:
Фільм «Розірви коло» режисерки Лізи Сміт - це історії жінок, які змінюють своє життя, виходячи з кола насильства. Але ці зміни є довгим і складним процесом роботи над собою та своїми стосунками з навколишнім світом. Від дзвінка в поліцію, життя в шелтері до повернення до самої себе, жінки наважуються пройти цей шлях заради себе та своїх дітей.
Фільм знято за підтримки представництва фонду ООН у галузі народонаселення за фінансування уряду Великобританії.
Показ відбувається в межах інформаційної кампанії «Розірви коло». Проєкт спрямований на посилення ролі міст у розбудові стійких механізмів захисту та надання допомоги постраждалим від домашнього насильства.