Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
ЧИ ЗАДОВОЛЕНІ ЛІТНІ ЧЕРКАСЦІ ЯКІСТЮ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01
На міський портал

Новини департаменту

ЧИ ЗАДОВОЛЕНІ ЛІТНІ ЧЕРКАСЦІ ЯКІСТЮ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Особисто моніторила заступниця міського голови Марина Гаркава під час візиту до Територіального центру надання соціальних послуг м.Черкаси і зустрічі з його підопічними.

«Чим більше вкладуть грошей у терцентри, тим менше доведеться вкладати в медицину. Ми ходимо сюди по здоров’я», - зізнаються пенсіонери.

«Я отримую тут всі необхідні послуги: ЛФК, аеробіка, скандинавська хода, кисневий коктейль. Діє багато творчих гуртків, майстер-класи на всі смаки. Влаштовують конкурси, спортивні змагання, літній табір, екскурсії по області й Україні. Терцентр допомагає нам радіти життю».

«Я переселенка, приїхала з Донбасу, і здивувалася: там такого терцентру немає! Я жодного дня не пропускаю свої заняття, хоча й складно зараз доїхати у зв’язку з карантином. Надзвичайно вдячні колективу територіального центру – ентузіастам і професіоналам, які душу вкладають у цю справу».

 «Сюди приходять люди, які не сидіть біля телевізора чи на лавочках, скаржачись на тарифи і життя. Вони тут себе знаходять. Для них це сенс життя, віддушина, спілкування з ровесниками».

Серед потреб, які озвучили підопічні, – ошатна доріжка до центру та літній майданчик, аби більше занять проводити на свідому повітрі.

«Мене хвилює, що в місті майже 88 000 пенсіонерів, а обслуговуються в терцентрі лише кілька тисяч, - відзначила Марина Гаркава. – Необхідно залучити до співпраці всі комунальні заклади міста, які можуть додатково допомогти розширити спектр послуг для літніх людей міста. Посилимо також інформаційну кампанію, аби люди більше знали про територіальний центр та його послуги».

 

ДОВІДКОВО: У Територіальному центру соціальних послуг нині обслуговуються майже 4.500 черкасців літнього віку. У відділеннях денного перебування отримують послуги 2.600 осіб.