Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
«ТЕРЦЕНТР СТАВ ДЛЯ НАС З ДРУЖИНОЮ ДРУГОЮ ДОМІВКОЮ»,
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01
На міський портал

Новини департаменту

«ТЕРЦЕНТР СТАВ ДЛЯ НАС З ДРУЖИНОЮ ДРУГОЮ ДОМІВКОЮ»,

-говорить 70-річний черкасець Віктор Мішакін.

«Прийти у Територіальний центр надання соціальних послуг м.Черкаси 2 роки тому вмовила  колишня колега Ніна Чертова. Першою спокусилася на пропозицію моя дружина, я ж поставився скептично. Та коли невдовзі побачив, з яким натхненням і настроєм вона туди поспішає, мене «зачепило».

З’ясувалося, що у терцентрі можна знайти справу до душі: гуртків, секцій і напрямів роботи тут – на будь-який смак і можливості.

За фахом я інженер-будівельник, маю військове звання, працював у науково-дослідних інститутах, завжди любив спорт, багато подорожував, був активним. Але ніколи не танцював – соромився. Та за підтримки енергійного Олександра Ковальчука, керівника факультету класичного бального танцю терцентру і учасника телешоу «Круче всех», я став активістом гуртка!

Зараз ми удвох із дружиною Аллою займаємося китайською гімнастикою, бальними танцями, аеробікою, оздоровчою фізкультурою, вивчаємо англійську мову.

Дружина цьогоріч здобула титул «Перша Віце-міс «Файна пані», я в міському конкурсі чоловіків срібного віку «Файний пан» здобув титул «Пан Майстерність». Брав участь у спортивних змаганнях «Черкаські джури». Зараз готуємо українські вечорниці, мені визначили роль пана Голови за творами Миколи Гоголя.

У нас із дружиною є донька і син, четверо онуків, три тижні тому народився і правнук – ось така родина. А територіальний центр став нашою другою сім'єю і домівкою. Щиро дякую його працівникам за турботу й професіоналізм і запрошую всіх до терцентру!».