Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ – ФОРМА СУЧАСНОГО РАБСТВА
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01
Image

Новини департаменту

ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ – ФОРМА СУЧАСНОГО РАБСТВА

До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми фахівці Черкаського міського центру соціальних служб проводять тематичні бесіди з учнями з питань протидії торгівлі людьми.

На заняттях грають з дітьми в тематичні ігри, навчають розпізнавати потенційно небезпечні ситуації, складають алгоритм дій перед поїздкою в інші країни, переглядають відео та спеціальну літературу тощо. Дають можливість поспілкуватися з оператором Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми.

 «Тематичні зустрічі, бесіди і тренінги у навчальних закладах наші фахівці проводять регулярно, – розповідає директорка Черкаського міського центру соціальних служб Людмила Савранська. – І не тільки з протидії торгівлі, а й з профілактики домашнього насильства, насильства за ознакою статі, булінгу, безпечних подорожей, дружби та кохання тощо. Намагаємося максимально допомогти в спілкуванні з батьками, однолітками та дорослими. Дякуємо адміністрації навчальних закладів міста за сприяння таким зустрічам, а МБО Служба порятунку дітей за надані матеріали».