Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
ЯК ДОПОМОГТИ ТИМ, ХТО ПРАЦЮЄ З ВЕТЕРАНАМИ
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01
Image

Новини департаменту

ЯК ДОПОМОГТИ ТИМ, ХТО ПРАЦЮЄ З ВЕТЕРАНАМИ

Розповіли під час зустрічі з волонтерами та соціальними працівниками військовий психолог і ветеран АТО Андрій Козінчук та співзасновник Руху ветеранів України, оборонець Донецького аеропорту Георгій Турчак.

Упродовж останніх 3 років вони допомагають українським військовим адаптуватися до цивільного життя після війни на сході. Спільно з громадською організацією «Побратими» їм вдалося допомогти сотням ветеранів та їхнім родинам знайти себе поза фронтом.

Цього разу зустріч з ветеранами, соціальними працівниками та волонтерами провели в Будинку Ветеранів ім. Є. Подолянчука м. Черкаси.

«Робота з ветеранами – це дійсно нелегко, – відзначила заступниця міського голови Черкас Марина Гаркава. – Посадовці пропускають через себе людський біль, незадоволення, відчай. І для якісного обслуговування мають бути в ресурсі, щоб не відмахуватися, не відмовчуватися, а вміти контролювати свої емоції. Дякую за організацію зустрічі Будинку Ветеранів і за кропітку щоденну працю – відділу по роботі з учасниками АТО Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради».

«В один день вдалося попрацювати і з міською, і з обласною радою. Приємно, що був конкретний запит: «Допомогти тим, хто працює з ветеранами. Адже ті, хто працюють з ветеранами, втомлюються інколи навіть більше, ніж самі ветерани. Турбота про свій емоційний стан – наше найважливіше завдання. Бо попереджений – озброєний. Я вдячний організаторам за небайдужість і активність», – відзначив військовий психолог Андрій Козинчук.