Контактна ел.пошта:
37853109@mail.gov.ua
Консультації:
(0472) 31-99-23
(067) 509 50 26
(093) 296 54 58
Прийом громадян:
У зону АТО черкасця Сергія Руденка призвали влітку 2015-го під час шостої хвилі мобілізації.
Закінчив офіцерські курси у Львівській академії сухопутних військ, потім – навчальний полігон і злагодження10-ї гірсько-штурмової бригади, де командував гаубичною самохідно-артилерійською батарею. А з 2016-го їх відправили в Донецьку область, в зону активних бойових дій. Звідти повернувся лише через півтора року...
«Після демобілізації я став на облік у департаменті соціальної політики, отримую всі передбачені пільги, - розповідає Сергій Руденко. - Нещодавно вийшов на пенсію. Майже щороку їжджу на оздоровлення.
Днями повернувся із санаторію на Волині, де проходив реабілітацію.
Там гарні умови: проживання, харчування, реабілітаційна програма, природа.
Вартість путівки повністю оплатив департамент соціальної політики, за що я дуже вдячний».
Департамент соціальної політики Черкаської міської ради регулярно організовує санаторно-курортне лікування для постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО/ООС та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб.
«Відповідно до розподілу коштів департаменту соціальної політики Черкаської міської ради у 2021 році пройти санаторно-курортне лікування зможуть 41 людина, з них 31 уже отримали відповідні договори.
Восени традиційно користуються попитом санаторії, розташовані у Західній Україні. Окрім цього, на умовах співфінансування міського та обласного бюджету 3 особи з числа учасників бойових дій АТО/ООС оздоровилися у місцевому санаторії «Мошногір’я», - розповідає начальник управління соціальних гарантій та персоніфікованого обліку департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Валентина Литвинович.