Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
СУЧАСНИЙ ТРЕНАЖЕРНИЙ МАЙДАНЧИК ВІДКРИЛИ ДЛЯ ЧЕРКАСЦІВ ПОВАЖНОГО ВІКУ
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01
Image

Новини департаменту

СУЧАСНИЙ ТРЕНАЖЕРНИЙ МАЙДАНЧИК ВІДКРИЛИ ДЛЯ ЧЕРКАСЦІВ ПОВАЖНОГО ВІКУ

Спортивний майданчик з 8-ма сучасними тренажерами, розрахованими для черкасців поважного віку та людей з інвалідністю, відкрили 31 серпня на базі Територіального центру надання соціальних послуг м.Черкаси.

Роботи по облаштуванню майданчика почали 28 червня в рамках реалізації програми соціально-економічного розвитку. Нині він обладнаний пандусом і спеціальними тренажерами для людей з вадами опорно-рухового апарату та візочників. Це - орбітрек, маятник, хос райдер,повітряний ходок, тяга зверху, комбіновані тренажери для рук і пресу.

Відвідати майданчик пенсіонери та люди з інвалідністю можуть абсолютно безкоштовно за адресою вул. Гвардійська, 7/5, де власне і розташований сам терцентр.

Хід виконаних робіт особисто проінспектував Анатолій Бондаренко - міський голова Черкас разом зі своєю заступницею Марина Гаркава та директором департаменту соціальної політики Евгений Данченко. На їхніх очах підопічні центру охоче продемонстрували перші заняття на тренажерах та подякували за таку можливість. Пенсіонери, які ведуть активний спосіб життя, займаються йогою, танцями, скандинавською ходою, кажуть, що саме таких занять на тренажерах на відкритому повітрі їм бракувало.