Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
ЗАПРОШУЄМО ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ НА РЕАБІЛІТАЦІЮ В ОНОВЛЕНУ «ЖАГУ ЖИТТЯ»
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01
Image

Новини департаменту

ЗАПРОШУЄМО ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ НА РЕАБІЛІТАЦІЮ В ОНОВЛЕНУ «ЖАГУ ЖИТТЯ»

Додаткову середню групу для дітей з інвалідністю відкрили 31 серпня в Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Жага життя».

Для цього в рамках програми соціально-економічного розвитку було здійснено капітальний ремонт двох великих кімнат та санвузла, які, до слова,  не бачили його ще з радянських часів. Нині ж тут – дві яскраві кімнати для дітей з сучасним обладнанням та іграшками для їхнього розвитку та реабілітації загальною площею 85 квадратних метрів. Як і планувалося, додаткову групу відкрили до 1 вересня.

Відтак у планах - розширення не тільки площі, а й кількості дітей з інвалідністю, які зможуть проходити тут реабілітацію, та колективу самого центру. Нещодавно, нагадаємо, "Жагу  Життя" очолила Наталія Воронкіна, яка тримала хід ремонту під особистим контролем.

Проінспектував стан виконаних робіт  Анатолій Бондаренко - міський голова Черкас разом зі свою заступницею Марина Гаркава та директором департаменту соціальної політики Евгений Данченко. Міський голова залишився задоволеним тим, у якому напрямку розвивається Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Жага життя», та пообіцяв і надалі сприяти у створенні в нашому місті умов, за яких діти та молодь з інвалідністю зможуть не лише проходити реабілітацію, а й зайняти гідне місце в соціальному житті громади.