Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
ВІТАЄМО ПЕРШИХ ЗАПОВЗЯТИХ ЧЕМПІОНІВ ЧЕРКАС!
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01
Image

Новини департаменту

ВІТАЄМО ПЕРШИХ ЗАПОВЗЯТИХ ЧЕМПІОНІВ ЧЕРКАС!

Вперше в Черкасах відбулися змагання серед немовлят «Заповзятки».

У Долині Троянд юні черкасці у підгузках здобували свої перші в житті перемоги.

Діти змагалися в двох вікових категоріях: 6-11 місяців та 12-18 місяців. На дистанції у 5 метрів маленьких спортсменів підтримували цілими родинами. Переможців забігу нагородили цінними подарунками, а всі учасники змагань отримали призи за свої зусилля.

Справжнє свято дитинства організували для черкаських родин департамент соціальної політики Черкаської міської ради, департамент освіти та гуманітарної політики, а також «Дирекція парків».

Малечу розважали аніматори, дитячі творчі колективи. Солодка вата, повітряні кульки, мильні бульбашки не залишили юних черкасців без посмішки. Протягом свята діяла лотерея для дітей, за результатами якої переможці отримали призи.

Під час свята заступниця міського голови Черкас Марина Гаркава вручила молодим батькам «пакунки малюка» від Черкаської міської ради та наголосила: «Діти є стимулом для нас працювати, надихатися і робити наше місто кращим»!

Дякуємо за допомогу в організації заходу нашим друзям: Центр реабілітації осіб з інвалідністю «Жага життя», Територіальному центру надання соціальних послуг м. Черкаси та усім, хто долучився до створення свята.

Запрошуємо батьків учасників ділитися враженнями та фотоспогадами. Позначайте в дописах сторінку заходу, де незабаром серед фото оберуть переможця.