Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
ПЯТА ОЗДОРОВЧА ЗМІНА ЧЕРКАСЬКИХ ДІТЕЙ ПРИЇХАЛА СЬОГОДНІ У СКАДОВСЬК
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01
Image

Новини департаменту

ПЯТА ОЗДОРОВЧА ЗМІНА ЧЕРКАСЬКИХ ДІТЕЙ ПРИЇХАЛА СЬОГОДНІ У СКАДОВСЬК

150 дітей вирушили сьогодні о 7-й ранку від площі «Дружба народів» до Скадовського оздоровчого табору «Веселка».

Це діти усіх пільгових категорій, відмінники навчання, переможці творчих і спортивних конкурсів.

Третій рік поспіль їдуть у «Веселку» учасниці вокального колективу «Беліссімо» з Черкаської спеціалізованої школи №20.  «Нам дуже подобається там!, - розказують дівчата. – Весело проводимо час, вожаті – просто чудові!»

«Табір – супер!», - говорить Тетяна Петренко, мама однієї з учасниць. – Матері і батьки задоволені».

«На відпочинку дуже важливий колектив, - переконаний учень гімназії № 9 Андрій Вільганюк. – Як переможець спортивних змагань з футболу, я їздив у Скадовськ 2 роки поспіль, знайшов там нових друзів».

Вожаті Анна Віталіївна і Юлія Андріївна супроводжують дітей під час поїздки: «Ми майбутні вчителі молодших класів. Нам дуже цікаво працювати з дітьми, вони нас надихають. За 2 роки роботи у «Веселці» бачимо, що табір стає кращим – і побутові умови, і проведення заходів та відпочинку загалом».

О 16.30 черкаські діти приїхали у Скадовськ.  До вечора триватимуть організаційні моменти, поселення, а завтра дітей чекає ранкова руханка біля моря, знайомство з територією табору, конкурси та розваги.