Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
МАРІЯ ОСТРОВСЬКА: «ЗА ОСТАННІ ДВА РОКИ ТЕРЦЕНТР ДУЖЕ ЗМІНИВСЯ»
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01
Image

Новини департаменту

МАРІЯ ОСТРОВСЬКА: «ЗА ОСТАННІ ДВА РОКИ ТЕРЦЕНТР ДУЖЕ ЗМІНИВСЯ»

Черкаські пенсіонерки Марія Островська та Ірина Карбівнича працювали свого часу в організації Фонду соціального захисту інвалідів Черкаського району, тому добре знали про територіальний центр надання соціальних послуг і рекомендували його людям.

Коли ж самі вийшли на заслужений відпочинок, теж вирішили відвідувати цей заклад.

«Я ходжу у відділення №2 по вулиці Гвардійській, - каже Марія Островська. – За цей час терцентр дуже розвинувся, особливо в останні 2 роки, покращилася матеріальна база, з’явилися нові гуртки. Приміром, в Університеті третього віку опановуємо комп’ютери, смартфони, аби іти в ногу з молоддю. Із психологом займаємося. У нас дуже доброзичлива атмосфера».

«У терцентр я ходжу із задоволенням, - розповідає Ірина Карбівнича. – Бо ми тут усі однакові, нам є про що поговорити. Відпочиваємо і душею, і тілом. Завдяки терцентру я і фізкультурою займаюся: сама не хочу робити, а за компанію тягну себе. Інструктори з нами кваліфіковані працюють.

 На екскурсії їздимо. Були в Умані, у Кропивницькому, на лікувальних озерах, равликовій фермі, в Красногірському монастирі, навіть просто на пляж виїжджали, кашу там варили. Я всім пенсіонерам рекомендую не сидіти вдома, а приходити у територіальний центр».