Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
ДЕПУТАТИ ПІДТРИМАЛИ ЗМІНИ ДО ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ СІМЕЙ, ПІДСИЛИВШИ ДОПОМОГУ СІМ’ЯМ ВІД МІСТА
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01
Image

Новини департаменту

ДЕПУТАТИ ПІДТРИМАЛИ ЗМІНИ ДО ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ СІМЕЙ, ПІДСИЛИВШИ ДОПОМОГУ СІМ’ЯМ ВІД МІСТА

Проект рішення Черкаської міської ради «Про внесення змін до рішення Черкаської міської ради від 26.01.2021 «Про затвердження програми соціальної підтримки сімей м. Черкаси на 2021-2025 роки» розглядали сьогодні депутати Черкаської міської ради під час чергового пленарного засідання.

Департамент соціальної політики розробив перелік заходів, спрямованих на надання додаткової до державної соціальної допомоги багатодітним сім’ям та підтримку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та запропонував додатково включити їх до Програми соціальної підтримки сімей міста Черкаси.

Після розгляду проекту депутатами було прийнято рішення підтримати зміни до вищезгаданої програми.

Відтак тепер додатково до державної соціальної допомоги багатодітні сім’ї міста Черкаси отримуватимуть допомогу і від міста.

Зокрема депутати підтримали пропозиції:

купувати для багатодітних сімей побутову техніку при народженні 5 (п’ятої) і кожної наступної дитини або при народженні одночасно трьох і більше дітей на підставі заяви таких сімей про потребу, вартістю не більше ніж 15 000 грн, відповідно до розпорядження міського голови Черкас

надавати одноразову матеріальну допомогу  багатодітним сім’ям, у яких проживають і виховуються 5 (п’ятеро) і більше дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та самостійно не можуть їх подолати, у розмірі 10 000 грн на сім’ю

забезпечувати дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа соціальним житлом або придбавати житло у прийнятих в експлуатацію житлових будинках для постійного проживання, зокрема на умовах спів фінансування за державними програмами.

До слова, саме такі заходи, спрямовані на підтримку сімей від міста, розроблені департаментом соцполітики та підтримані депутатами Черкаської міської ради, вперше.