Контактна ел.пошта:
dsocpol@chmr.gov.ua 
  Консультації:
(0472) 31-99-23
(067) 509 50 26
(093) 296 54 58

Прийом громадян:
ПН – ЧТ з 8:00 до 17:00 
(13:00-14:00 - перерва)
ПТ з 8:00 до 16:00 
(13:00-14:00 - перерва)
На міський портал

Новини департаменту

ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ 2024

 

Міська влада Черкас почала підготовку до проведення відпочинкової кампанії 2024 року для дітей м.Черкаси, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

 

З метою належної організації та проведення кампанії оголошено тендер на 1460 відпочинкових путівок.

 

Діти пільгових категорій відпочиватимуть упродовж 14 днів у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку західного регіону України.

 

Згідно з умовами тендерної документації направлення дітей повинно здійснюватися протягом червня - серпня 2024 року. Про дату початку прийому документів буде оголошено додатково.

 

Для отримання послуги з оздоровлення та відпочинку в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку один з батьків дитини або законний представник (опікун, піклувальник) подає до департаменту соціальної політики Черкаської міської ради (далі – департамент):

* заяву, що містить згоду на збір та обробку персональних даних,

* копію свідоцтва про народження дитини,

* копію документа, що посвідчує особу дитини (за наявності),

* документ, який підтверджує реєстрацію місця проживання чи навчання в закладі освіти м. Черкаси.

Додатково подаються такі документи:

1. Для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування:

- копія документа, що підтверджує статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування.

2. Для дітей осіб, визнаних особами з інвалідністю внаслідок війни відповідно до пунктів 11-14 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пунктів 19-24 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та дітей ветеранів війни, які брали участь у бойових діях в Афганістані:

        - копія посвідчення учасника бойових дій батька/матері або особи з інвалідністю внаслідок війни батька/матері, виданого у встановленому законодавством України порядку.

        3. Для дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, під час здійснення заходів, необхідних для забезпечення оборони України, у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, бойових діях чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, під час здійснення заходів, необхідних для забезпечення оборони України, у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, бойових дій чи збройних конфліктів, а також дітей загиблих (померлих) осіб, визначених у частині першій статті 101 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»:

        - копія посвідчення члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, виданого у встановленому законодавством України порядку, або довідка, яка підтверджує, що один із батьків загинув (пропав безвісти).

        4. Для дітей, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту:

        - копія посвідчення члена сім’ї загиблого (померлого) учасника масових акцій громадянського протесту, виданого у встановленому законодавством України порядку.

        5. Для дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи:

        - копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

        6. Для рідних дітей батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї:

        - копія документа про створення дитячого будинку сімейного типу або прийомної сім’ї.

        7. Для дітей, взятих на облік службами у справах дітей, як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах:

        - довідка про перебування на обліку у службі у справах дітей.

        8. Для дітей з інвалідністю (здатних до самообслуговування та які не мають медичних протипоказань для перебування у закладах оздоровлення та відпочинку без супроводу одного з батьків або законного представника):

        - копія посвідчення (довідки виданої замість посвідчення) отримувача державної соціальної допомоги відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю» або копія медичного висновку лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я про встановлення інвалідності.

        9. Для дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи:

        - копія посвідчення дитини, постраждалої внаслідок Чорнобильської катастрофи.

        10. Для дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф:

        - копії документів, що підтверджують настання надзвичайної ситуації техногенного, природного, соціального або воєнного характеру, які призвели до порушення нормальних умов життєдіяльності дитини.

        11.  Для дітей з багатодітних сімей:

        - копія посвідчення (довідки виданої замість посвідчення) дитини з багатодітної сім’ї.

        12. Для дітей з малозабезпечених сімей, які відповідно до законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям:

        - копія довідки про одержання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям із зазначенням терміну призначення такої допомоги.

        13. Для дітей, батьки яких загинули від нещасного випадку на виробництві або під час виконання службових обов’язків, у тому числі дітей журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків:

        - копія документа, що підтверджують смерть одного з батьків дитини  внаслідок нещасного випадку на виробництві або під час виконання службових обов’язків.

        14. Для дітей, одному з батьків яких встановлено інвалідність І або ІІ групи:

        - копія документа, який підтверджує встановлення І або ІІ групи інвалідності одному з батьків.

        15. Для талановитих та обдарованих дітей – переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, лідерів дитячих громадських організацій:

        - копія посвідчення, диплому, грамоти або іншого документу, що підтверджують успішність у навчанні (табель за останній навчальний рік) або громадську діяльність, звання лауреата, дипломанта, переможця олімпіади, конкурсу, фестивалю, змагання, спартакіади міжнародного, всеукраїнського, обласного, міського, районного рівнів (І-ІІІ особисте або командне місце), отриманих впродовж поточного або року, що передував поданню заяви;

        - клопотання керівного органу дитячої громадської організації (за наявності).

        16. Для дітей – учасників дитячих творчих колективів та спортивних команд:

        - копія посвідчення, диплому, грамоти або іншого документу, що підтверджують досягнення, звання лауреата, дипломанта, переможця олімпіади, конкурсу, фестивалю, змагання, спартакіади, інших наукових, освітніх, культурно-мистецьких, спортивних заходів міжнародного, всеукраїнського, обласного, міського, районного рівнів (І-ІІІ командне місце), отриманого впродовж поточного року або року, що передував поданню заяви;

        - список учасників творчого колективу (спортивної команди), завірений керівником закладу, колективу.

        17. Для дітей із сімей батьки яких беруть/брали участь у відсічі і спротиві збройній агресії Російської Федерації:

        - документи, що підтверджують безпосередню участь особи у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України.

У разі, якщо прізвище батька (матері) та дитини різні подається документ, який підтверджує зміну прізвища.

При собі заявник повинен мати документ, який посвідчує його особу та оригінали документів, які він подає для оздоровлення (відпочинку) дитини.

У випадку надання зазначених документів іноземною мовою додається переклад документа українською мовою.​