Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
Департаментом соціальної політики проведено семінар
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01
Image

Новини департаменту

Департаментом соціальної політики проведено семінар

          12.02.2020 департаментом соціальної політики  Черкаської міської ради проведено семінар щодо здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, спільно з Черкаським  центром зайнятості, за участю головного спеціаліста Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України в області, та представників Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

          Начальник управління соціальних гарантій та персоніфікованого обліку департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Литвинович Валентина Іванівна інформувала, яким чином здійснюються заходи із  професійної адаптації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

          Литвинович В.І. повідомила, що працюючі учасники АТО мають можливість підвищити свою кваліфікацію з урахуванням мети, складності навчання та професійної кваліфікації. Особи з вищою освітою, мають можливість оволодіти робітничими професіями та працювати за набутою професією. Професійна адаптація осіб з вищою освітою здійснюється шляхом отримання іншої спеціальності на основі здобутого раніше освітнього (освітньо-кваліфікаційного) рівня, підвищення кваліфікації, спеціалізації.

          Спеціалісти Черкаського центру зайнятості інформували, як знайти можливості за напрямками вибору професій, як змінити спеціальність з подальшим працевлаштуванням або веденням бізнесу.