Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
Змінився порядок надання грошової винагороди до Дня Незалежності
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01
Image

Новини департаменту

Змінився порядок надання грошової винагороди до Дня Незалежності

Відповідно до міської програми соціальної підтримки учасників російсько-української війни та їх сімей, що ухвалена Черкаською міською радою на 2019-2021 роки, учасники антитерористичної операції, операції об’єднаних сил мають право на щорічну грошову винагороду до Дня Незалежності України в розмірі 1 тисячі гривень.

21 січня 2020 року виконавчий комітет Черкаської міської ради затвердив в новій редакції порядок надання такої винагороди.

ХТО може отримати грошову винагороду:

- люди з інвалідністю внаслідок війни;

- учасники бойових дій;

- бійці-добровольці, які мають цей статус відповідно до рішення Черкаської обласної ради від 22.12.2017 № 19-10/УІІ.

Обов’язковими умовами для отримання винагороди є зареєстроване місце проживання в Черкасах та перебування на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги у м. Черкаси станом на дату звернення та станом на 1 серпня відповідного року.

 ЯК отримати грошову винагороду.

Для отримання цієї винагороди потрібно написати особисту заяву на ім’я директора департаменту соціальної політики Черкаської міської ради, та долучити до неї такі документи:

- копія паспорту;

- копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім осіб, які мають відмітку в паспорті про відмову через свої релігійні переконання);

- копія посвідчення «Особи з інвалідністю внаслідок війни», «Учасника бойових дій» або «Бійця-добровольця»;

- копія довідки встановленого зразка про безпосередню участь особи
в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету  та територіальної цілісності України або копію довідки про участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення (крім бійців-добровольців);

         - реквізити банківського рахунку для перерахування коштів.

         Під час подання заяви обов’язково потрібно пред’явити оригінали зазначених документів.

 

КОЛИ і КУДИ подавати документи.

Прийом документів для призначення грошової винагороди здійснюватиметься щорічно з 01 березня до 31 липня за адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 307, каб. 401-402. Для консультації: тел. 33-04-03.