Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
Перейти на готівкову форму отримання пільг на ЖКП можна в будь-який час
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01
Image

Новини департаменту

Перейти на готівкову форму отримання пільг на ЖКП можна в будь-який час

Уряд скасував обмеження терміну подання заяви для виплати пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій готівковій формі.

Змінами передбачено, що з 1 січня 2020 року пільговики можуть подати відповідну заяву до органів соціального захисту населення в будь-який час. Після цього пільга надаватиметься у грошовій готівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок пільговика в уповноваженому банку з місяця, що настає за місяцем подання заяви.

Звертаємо увагу, що пільговики, яким надається пільга у грошовій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги. У разі наявності заборгованості з оплати комунальних послуг понад два місяці, яка перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, з наступного опалювального (неопалювального) сезону пільговика буде автоматично переведено на безготівкову форму.

Написати заяву на готівкову форму отримання пільг на ЖКП можна в громадській приймальні департаменту соціальної політики Черкаської міської ради: бул. Шевченка, 307. Телефон для довідок: 54-01-91, 37-92-79, 54-45-80.