Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
Продовжено термін заміни посвідчень постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01
Image

Новини департаменту

Продовжено термін заміни посвідчень постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС

Кабінет Міністрів України продовжив до 1 січня 2021 року термін заміни  посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 

  • особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1);
  • учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорії 2 і 3) з числа громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт;
  • особи, яка потерпіла внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 2), з числа постраждалих від радіаційного опромінення за інших обставин не з власної вини.

Заміна посвідчень здійснюватиметься на підставі рішень комісії ОДА з питань видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи по мірі надходження бланків посвідчень.

Звертаємо увагу! До 1 січня 2021 року посвідчення старого зразка, також, є ДІЙСНИМИ й не можуть бути підставою для відмови в наданні пільг передбачених законодавством, зокрема пільгового перевезення.

Для заміни посвідчення необхідно звертатися до департаменту соціальної політики Черкаської міської ради за адресою: бульвар Шевченка, 307, громадська приймальня, стіл №17.

При собі мати: паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного коду, посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, довідку МСЕК (у разі інвалідності), матове фото 3x4.

 Телефон для довідок: 37-26-12.

 Звертаємо увагу, що відповідно до пункту 31 постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян» посвідчення:

- учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорії 2 та 3),

- особи, яка потерпіла внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 2),

- потерпілого від Чорнобильської катастрофи (категорія 3),

- потерпілого від Чорнобильської катастрофи (серія Г),

- дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи (серія Д),

- дружини (чоловіка), опікуна дітей померлого громадянина із числа (ліквідаторів, потерпілих), смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою,

видані за старими зразками, є дійсними до заміни їх в установленому порядку.