Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
Університет ІІІ віку розпочав новий навчальний рік
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01
Image

Новини департаменту

Університет ІІІ віку розпочав новий навчальний рік

8 жовтня 2019 року в міському територіальному центрі надання соціальних послуг відбувся захід з нагоди початку нового навчального року в Університеті ІІІ віку. Цей заклад спрямований на безперервну освіту людей пенсійного віку і функціонує на базі терцентру вже близько 8 років та має неабияку популярність серед літніх людей.

Нові знання та компетентності слухачі Університету можуть здобути на факультетах:

- комп’ютерної грамоти;

- хорового співу;

- бальних танців;

- англійської та німецької мов;

- театрального мистецтва;

- танцювальної аеробіки;

- художнього мистецтва.

Цього року також започатковано навчання на факультетах декоративно-прикладного мистецтва та китайської оздоровчої гімнастики. За рішенням Черкаської міської ради відвідання усіх факультетів Університету ІІІ віку для пенсіонерів міста Черкаси безкоштовне.

Під час урочистого відкриття слухачі університету продемонстрували набуті ними знання та вміння, зокрема: декламували вірші німецькою мовою, танцювали під ритмічні мелодії, розігрували цікаві сценки, у хоровому виконанні заспівали пісню гурту «АВВА» мовою оригіналу. В холі територіального центру розміщено виставку художніх робіт, виконаних слухачами університету.