Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
Спрощено порядок повідомної реєстрації колдоговорів та територіальних угод
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01
Image

Новини департаменту

Спрощено порядок повідомної реєстрації колдоговорів та територіальних угод

 Уряд змінив Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів. Цими змінами передбачено спрощення процедури повідомної реєстрації. Нову редакцію Порядку затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 768.

Відтепер сторони колективних договорів мають право подати на повідомну реєстрацію лише один примірник документа разом із додатками та супровідним листом. Суб’єкти можуть самі обрати спосіб подачі документів: паперовий, чи електронний.  

В паперовій формі необхідно подати оригінал документа з прошитими і пронумерованими сторінками.

В електронній формі – оригінал документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами. Або ж електронна копія оригіналу паперового документа (фотокопії), засвідчена кваліфікованою електронною печаткою.

Повідомна реєстрація триватиме протягом 14 робочих днів після дня  надходження колдоговору до реєструючого органу. При цьому реєстратор вносить відповідний запис до реєстру та письмово інформує про це суб’єкта подання.

Звертаємо увагу, що реєструючий орган не робить жодних надписів на примірнику колективного договору, змін і доповнень до них, і не повертає документ його сторонам. При цьому, орган реєстрації не може відмовляти у повідомній реєстрації, повертати документи на доопрацювання, витребовувати додаткові документи та встановлювати додаткові вимоги до їх оформлення. Реєструючий орган оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті:

- реєстр колективних договорів та угод, змін і доповнень до них, який оновлюється щомісяця;

- текст колективних договорів та угод, змін і доповнень до них (за винятком інформації, доступ до якої обмежено його сторонами відповідно до закону або за їхнім рішенням);

- власні рекомендації щодо приведення колективних договорів та угод у відповідність з вимогами законодавства (у разі їх наявності);

- перелік підприємств, установ, організацій, для яких є обов’язковими положення колективної угоди (у разі подання такого переліку сторонами угоди). 

Поданий примірник документа зберігається в реєструючому органі до заміни новим. Послуга з повідомної реєстрації надається на безоплатній основі.

Для повідомної реєстрації колективних договорів (угод), змін і доповнень до них, отримання консультації звертайтеся до відділу праці департаменту соціальної політики Черкаської міської ради за адресою:

18005, м. Черкаси, бул. Шевченка, 307, каб. 203, з понеділка по четвер із 08:00 до 17:15 та в п’ятницю із 08:00 до 16:00 (обідня перерва 13:00-14:00).