Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
ДО ШКОЛИ - З РАДІСТЮ!
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01
Image

Новини департаменту

ДО ШКОЛИ - З РАДІСТЮ!

За доброю традицією на Черкащині першокласникам з багатодітних, а також малозабезпечених родин щороку дарують їхні перші шкільні портфелі. В Черкасах цьогоріч вперше йдуть до школи 14 таких дітей.

Майбутні школярі з батьками особисто завітали до департаменту соціальної політики та обрали собі наплічника до вподоби. Директор департаменту Олег Гудзенко висловив підтримку та подякував батькам за те, що взяли на себе таку відповідальну місію - виховати наступне покоління черкасців попри непрості умови.

Привітав батьків та майбутніх першачків депутат Черкаської обласної ради Юрій Ботнар. Він перш за все подякував платникам податків за можливість у складні часи соціально захищати черкасців, адже портфелі придбано за кошти обласного бюджету. А ще подарував дітям набори для творчості та їхні перші книги - дитячі "Кобзарі", з надією, що вони сприятимуть формуванню в них свідомих й патріотичних громадян міста та України.