Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
«ФАЙНА ПАНІ «ОРИГІНАЛЬНІСТЬ» 2021» ОЛЕНА ПЛИСЮК ВИКЛАДАЄ В ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ КИТАЙСЬКУ ГІМНАСТИКУ
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01
Image

Новини департаменту

«ФАЙНА ПАНІ «ОРИГІНАЛЬНІСТЬ» 2021» ОЛЕНА ПЛИСЮК ВИКЛАДАЄ В ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ КИТАЙСЬКУ ГІМНАСТИКУ

Олена Плисюк народилася на Черкащині. Її тато був військовим, тож сім’я об’їздила багато місць колишнього Радянського Союзу, і школу юна Олена закінчила на Далекому Сході.

Вищу освіту отримала у Київському технологічному інституті. Працювала інженером-конструктором  Черкаського науково-дослідного бюро «Акорд», який діяв на Заводі телеграфної апаратури. Удвох із чоловіком народили і виховали двох дітей.

Олена Володимирівна з молодості захоплюється туризмом, пізніше її зацікавила східна філософія. Одного разу вона познайомилася з китайським майстром традиційного ушу Му Юйчунем, стала його ученицею, відтоді періодично бере участь у його навчальних тренінгах, семінарах.

 Вона любить творити добро. Тому, вийшовши на заслужений відпочинок, стала волонтеркою. Брала участь у волонтерській програмі Наш батальйон - Черкаські павучки,  плела сітки для бійців у зону АТО; нині – плете головні убори для онкохворих дітей в проекті «Чудо-шапочки» та  іграшкових восьминіжок для діток-поспішайок, які передчасно народилися. 

Одного разу соціальні працівники запросили Олену Плисюк до  Територіальний центр надання соціальних послуг м.Черкаси – показати підопічним красу і пластику китайської гімнастики. Так із жовтня 2019 року у відділенні №1 терцентру на вулиці Пушкіна став діяти гурток китайської гімнастики, який веде Олена Володимирівна.

Цьогоріч жінка уперше взяла участь у загальноміському конкурсі «Файна пані» 2021. «У мене залишилися найприємніші враження, - каже пані Олена. – «Таке масштабне дійство допомагає жінці розкритися, показати себе.  Важливо, що на цьому конкурсі панувала атмосфера не конкуренції, а дружби і підтримки». Олену Плисюк журі конкурсу відзначило у номінації «Пані оригінальність».

Тепер жінка продовжує вести заняття з китайської гімнастики у територіальному центрі. «Треба рухатися, бо рух – це життя, - переконана Олена Плисюк. – «Хто хоче покращити своє самопочуття і настрій, я би радила прийти і спробувати відчути цю красу і пластику».