Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
ПИТАННЯ/ВІДПОВІДІ
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01
Image

Новини департаменту

ПИТАННЯ/ВІДПОВІДІ

«Виховую дитину, якій за станом здоров’я встановлено інвалідність. Від лікаря отримала інформацію, що через органи соціального захисту відшкодовується вартість реабілітації дитини. Куди я можу звернутися і що для цього потрібно?»

_______________________________

Відповідає начальник управління соціальних гарантій та персоніфікованого обліку департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Валентина Литвинович.

Для забезпечення дитини реабілітаційними послугами один з її батьків чи її законний представник подає до департаменту заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи за формою затвердженою Мінсоцполітики, із зазначенням найменування реабілітаційної установи.

Разом із заявою подаються (із пред’явленням оригіналів) копії таких документів:

паспорта громадянина України або іншого документа, що посвідчує особу одного з батьків дитини, супроводжуючої особи або її законного представника;

свідоцтва про народження дитини або паспорта громадянина України, що посвідчує особу дитини;

індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;

виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого за формою, затвердженою МОЗ;

документа, який підтверджує статус дитини-сироти/дитини, позбавленої батьківського піклування (для дитини-сироти/дитини, позбавленої батьківського піклування);

одного з передбачених Податковим кодексом України документів з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків дитини, одного з її батьків (законного представника), супроводжуючої особи (не подається фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають про це відмітку в паспорті громадянина України).

Копії документів засвідчуються посадовою особою департаменту соціальної політики Черкаської міської ради.

Діти, які не будуть забезпечені реабілітаційними послугами в поточному бюджетному році внаслідок відсутності бюджетних коштів або у зв’язку з довготривалою хворобою дитини, першочергово забезпечуватимуться ними у наступному році в порядку черговості відповідно до поданих заяв.

Отримати більш детальну інформацію можна за телефоном:    (0742) 378082.

Для оформлення послуг з реабілітації дитини з інвалідністю один з її батьків чи її законний представник може звернутися департаменту соціальної політики Черкаської міської ради за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, громадська приймальня (стіл № 17), за попереднім записом.

Телефони для запису на прийом: (0472)542201;  (0472)710194; (0472)372352.