Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
Сьогодні директор департаменту соціальної політики Євгеній Данченко відвідав територіальний центр надання соціальних послуг м.Черкаси.
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01
Image

Новини департаменту

Сьогодні директор департаменту соціальної політики Євгеній Данченко відвідав територіальний центр надання соціальних послуг м.Черкаси.

У рамках робочого візиту новопризначений керівник познайомився з директором установи Альоною Щербак та колективом центру, поспілкувався з підопічними та працівниками, а також детально ознайомився з нагальними проблемами та планами на майбутнє.

 Перше враження від роботи терцентру в Євгенія Данченка склалося позитивне. Порівнюючи роботу подібних установ в інших містах області та країни, директор департаменту оцінив рівень роботи черкаського центру як досить високий. Однак відразу ж наголосив на тому, що потрібно постійно покращувати матеріально-технічну базу центру, зробити поточні та капітальні ремонти, вивчити можливість створення на його базі цілодобового стаціонару для важкохворих, що потребують тимчасового догляду.

Нагадаємо, нині в Черкасах проживає близько 5 тисяч осіб, що користуються послугами територіального центру соціальних послуг, з них більше тисячі тих, що мають обмежені рухливі можливості і потребують послуг на дому. Крім того, в обласному центрі на сьогодні нараховують близько 88 тисяч пенсіонерів та 1033 дитини з інвалідністю. Соціальну ж допомогу громадянам надають 149 працівників центру.

 «Соціальна політика – один із головних напрямків розвитку нашого суспільства. Адже на сьогодні матеріальної та моральної допомоги потребує кожен третій житель Черкас. Тому рівноцінну увагу слід приділяти і цій частині нашої громади, і тим, хто щоденно працює над забезпеченням їхньої соціальної підтримки, - наголосив Євгеній Данченко»