Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
Мінсоцполітики запрошує до співпраці заклади торгівлі та інтернет-магазини
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01
Image

Новини департаменту

Мінсоцполітики запрошує до співпраці заклади торгівлі та інтернет-магазини

Розпочалася друга хвиля реалізації пілотного проекту «Монетизація одноразової матеріальної допомоги Пакунок малюка», що стартував 1 вересня 2020 року.

За рішенням Уряду, нагадаємо, замість звичного набору речей для немовляти батьки отримають грошову компенсацію розміром 5 тисяч гривень. Ці кошти надійдуть на спеціальний рахунок, який потрібно відкрити в «Приватбанку».
Громадяни, які не отримали в 2020 році «Пакунок малюка» в натуральному вигляді, мають право звернутися за грошовою компесацією протягом 12 місяців з моменту народження дитини.

Кошти, які надійдуть на спецрахунок, можна буде протягом року витратити лише на придбання одягу, взуття, засобів гігієни та догляду, текстилю та іграшок для дитини. Продаж цих товарів за спеціальною соціальною карткою забезпечуватимуть заклади роздрібної торгівлі, які підписали додаткову угоду з Мінсоцполітики та внесені до Реєстру учасників проекту.

Відтак Міністерство соціальної політики запрошує до співпраці заклади роздрібної торгівлі та інтернет-магазини, які спеціалізуються на продажу товарів для дітей і породіль. Інформацію про дії, необхідні для включення до Реєстру учасників проекту, можна знайти на офіційному вебсайті Мінсоцполітики https://www.msp.gov.ua/content/pakunok-malyuka.html.